Despre Tirex Petrol

Î.M. Tirex Petrol S.A. este prezentă pe piața produselor petroliere din Republica Moldova din anul 1995. Compania gestionează la momentul de față o rețea de 75 de stații de alimentare cu combustibil.

Suntem o echipă de profesioniști și te vrem și pe tine în echipa noastră

Operator la stație PECO

Tirex, acum 8 zile
Full time Chișinău

Ești responsabil, perseverent și dorești să devii membru cu drepturi depline al unei echipe profesioniste? Tirex Petrol te așteaptă!
Căutăm o persoană pentru poziția vacantă de operator în magazin!

Responsabilități principale:

  • Deservirea clienților
  • Alimentarea autovehiculelor cu combustibil
  • Informarea consumatorilor despre ofertele promoționale existente

Cerinţe Candidat:

  • Persoană disciplinată, responsabilă, amabilă, cu atitudine pozitivă şi orientare spre solicitările clientului
  • Cunoașterea limbilor română şi rusă
  • Persoană disciplinată, responsabilă, sociabilă, cu atitudine pozitivă şi orientare spre solicitările clientului
  • Disponibilitate pentru munca în ture (zi/noapte)
  • Experienţa de muncă în domeniu va constitui un avantaj

Ce oferim noi:

  • Mediu plăcut de muncă și învățare
  • Angajare oficială în câmpul muncii
  • Acces gratuit la instruiri, cu posibilitatea de avansare
  • Salariu motivant și pachet social complet

Pentru a aplica la acest post vacant, completează formularul AICI sau expediază CV-ul tău însoțit de o poză la adresa de e-mail: hr@tirexpetrol.com, specificând denumirea poziției pentru care aplici.

Informaţii suplimentare la:

Posturi similare