Despre Tirex Petrol

Î.M. Tirex Petrol S.A. este prezentă pe piața produselor petroliere din Republica Moldova din anul 1995. Compania gestionează la momentul de față o rețea de 75 de stații de alimentare cu combustibil.

Suntem o echipă de profesioniști și te vrem și pe tine în echipa noastră

Șef de stație PECO

Tirex, acum 8 zile
Full time Chișinău

Ești responsabil, perseverent și dorești să devii membru cu drepturi depline al unei echipe profesioniste? Tirex Petrol te așteaptă!
Căutăm o persoană pentru poziția vacantă de șef de stație

Responsabilități principale:

  • Coordonarea activităţii personalului staţiei;
  • Gestionarea stocurilor de mărfuri;
  • Comunicarea şi interacţiunea cu clienţii şi furnizorii;
  • Gestionarea documentelor şi rapoartelor specifice activităţii staţiei;
  • Supervizarea operaţiunilor financiare specifice staţiei.

Cerințe candidat:

  • Studii tehnice superioare sau medii de specialitate;
  • Grad înalt de responsabilitate;
  • Abilităţi de prezentare, comunicare şi integrare;
  • Experienţă de muncă minim 3 ani;
  • Posedarea limbilor română şi rusă.

Compania oferă:

  • Remunerare stabilă + premii;
  • Pachet social deplin;
  • Lucru într-o echipă dinamică.

Pentru a aplica la acest post vacant, completează formularul AICI sau expediază CV-ul tău însoțit de o poză la adresa de e-mail: hr@tirexpetrol.com, specificând denumirea poziției pentru care aplici.

Informaţii suplimentare la:

Posturi similare