Despre Tirex Petrol

Î.M. Tirex Petrol S.A. este prezentă pe piața produselor petroliere din Republica Moldova din anul 1995. Compania gestionează la momentul de față o rețea de 75 de stații de alimentare cu combustibil.

Suntem o echipă de profesioniști și te vrem și pe tine în echipa noastră

Specialist Resurse Umane

Tirex, acum 8 zile
Full time Chișinău

Ești responsabil, perseverent și dorești să devii membru cu drepturi depline al unei echipe profesioniste? Tirex Petrol te așteaptă! Căutăm o persoană pentru poziția vacantă de Specialist Resurse Umane.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Perfectarea actelor ce țin de acordurile de muncă, modificările acestora si alte documente specifice) în conformitate cu legislația din RM, regulamentele companiei și ordinele conducătorului întru apărarea drepturilor Angajatorului;
  • Elaborarea fișelor de post pentru fiecare funcție în baza statelor de personal, luând în considerație domeniul de activitate a întreprinderii și conform legislației în vigoare;
  • Gestionarea și actualizarea dosarelor personale ale angajaților;
  • Evidența tabelelor de pontaj, a graficului concediilor anuale de odihnă;
  • Propunerea și organizarea evenimentelor.

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:

  • Experiență minimum 2 ani în perfectarea actelor conform legislației din RM;
  • Studii superioare absolvite în domeniul de specialitate (avantaj);
  • Colaborarea eficientă cu departamentele și subdiviziunile companiei;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat;
  • Capacitatea de a lucra cu un flux mare de informație și cu sarcini multiple;
  • Responsabilitate, flexibilitate, confidențialitate;
  • Cunoștințe de operare PC, 1C.

CE OFERIM:

  • Oficiu spațios în centrul orașului cu condiții confortabile de muncă;
  • Salariu motivant;
  • Pachet social complet și angajare oficială;
  • Mediu de lucru prietenos;
  • Program de lucru: full-time.

Pentru a aplica la acest post vacant, completează formularul AICI sau expediază CV-ul tău însoțit de o poză la adresa de e-mail: hr@tirexpetrol.com specificând denumirea poziției pentru care aplici.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

Informaţii suplimentare la:

Posturi similare